אודות המשרד

 

 

 

 

 

 

  פשיטת רגל ופירוק.

  הסכמים וחוזים.

  תאגידים.

  ייצוג בבית המשפט.

  דיני משפחה.

  מקרקעיו.

למעלה מ- 23 שנים הנני מלווה ומשרת את לקוחותיי בתחומי המשפט האזרחי, דיני המשפחה, דיני חוזים, פש"ר ותאגידים, קנין ומקרקעין, ובהליכים משפטיים לרוב בבתי המשפט בישראל, מבית המשפט השלום עד העליון, בבתי הדין הרבניים, בלשכת ההוצל"פ, בפני גופים משפטיים ומנהליים אחרים.

 

אני מאמין שכל פעולה ומהלך משפטי חייב להיעשות במקצועיות עליונה, בנאמנות למטרה ולתכלית העניין, להשיג את התועלת המרבית מהמהלך לקידום עניינו של הלקוח. כעו"ד הנני נדרש לעמוד, לטפח ולהגן על האינטרסים של הלקוח, במסגרת הליך משפטי בו מעורב הלקוח, בליווי עסקה, בעת יצירת מסמך משפטי.

 

הבנה מלאה של האינטרסים של הלקוח הינה חיונית ומתחייבת, אך כדי לייצגו באופן המיטבי יש לראות את התמונה כולה, את כל המציאות הרלוונטית. יש לזהות ולהבין את האינטרסים של שאר המעורבים בענייין, לצפות מראש את התוצאות, ההשלכות והמשמעויות של כל צעד ומהלך אפשרי, לנסות למצוא דרכים לשלב בין הרצונות המתנגשים, בין הדעות החלוקות, לקדם פתרון שיביא הרמוניה מתוך הסכמה, ישכין רוגע ושלווה במערכת הגועשת, לשביעות רצון כל הצדדים.

 

את התואר במשפטים קיבלתי מהאוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1994. לאחר ההתמחות וקבלת תעודת עו"ד, למדתי גם כלכלה (באוניברסיטה העברית) ומינהל עסקים (במכללה למינהל). הידע וההבנה הכלכלית סייעו לי לסייע ללקוחותיי בעניינים רבים, עסקאות, הליכים מנהליים ומשפטיים, בהם המונחים המשפטיים, הסוגיות והמחלוקות, עסקו בנכסים, זכויות וחובות בעלות ערך רב.

 

תחום ידע נוסף שהינו עבורי דרך חיים, רלוונטי לחיי היום יום בכל תחום שהוא, כולל התחום המקצועי, הינו תורת ההרמוניה, האיקידו. בתחילת שנת 1992, בהיותי סטודנט צעיר באוניברסיטה העברית, חיפשתי לעסוק באמנות הגנה עצמית, אך הייתי רחוק מכל רצון להתעסק באלימות, אפילו אם הינה מושכלת, מוסדרת, מתועלת ובשליטה. העדפתי והנני מעדיף פתרונות של שלום גם בעת מחלוקת ומצוקה, הסכמה ולא הכנעה, תוך הבנה והתחשבות ב'אחר'.

 

התנועות הזורמות, העגולות, האסטתיקה ההרמונית, אהבת הזולת והשמירה על החיים, השלווה והרוגע שבאחדות, עקרונות עמוקים של אחדות גוף ונפש-השתלבות-הובלה-זרימה-שליטה-רגיעה, חברו לשלמות מלאה, לדרך חיים, אותה הנני לומד ומלמד בדוגו' שבו דרכה רגלי בראשונה, בהר הצופים בירושלים. הנני מיישם את עקרונות האיקידו לפי יכולתי אף במסגרת עיסוקי המקצועי, במסגרת כל אינטראקציה עם לקוח, צדדים אחרים, ב"כ, שופט, דיין, מגשר, בורר.