ייעוץ והכוונה

 

 

 

בתחילת הדרך נוטים לראות את העתיד ואת הקורות במורד השביל באור ורוד ואופטימי.

גם בעת שהעניינים מתנהלים כשורה, יש להתייחס לאפשרות של תקלות ושיבושים, לאפשרות שהדברים יתגלגלו אחרת ולסיכונים הקיימים גם במסגרת התוכנית הטובה ביותר. זאת, בין אם מדובר בדרך עסקית, של הקמת מיזם עסקי, או כל התקשרות שעניינה רווח כספי, ובין אם מדובר בדרך אישית ופרטית של הקמת תא משפחתי, יצירת קשר זוגי או אישי אחר.

 

תכנון נכון וליווי משפטי מתאים בתחילת הדרך, מעניקים ביטחון והגנה, בהירות וודאות במציאות משתנה ורבת מרכיבים, יעילות ואפקטיביות, חיסכון בזמן ומשאבים נפשיים וחומריים.

 

לכן לפני הקמת עסק, ייסוד שותפות או חברה, לפני התקשרות עם בן/בת זוג, רצוי לשקול מראש את האפשרויות השונות, המשמעויות, התוצאות הנגזרות וההשלכות של הליכה בדרך זו או אחרת, של כל הסדר משפטי שיכבול את המתקשרים לתקופה ארוכה, עם השלכות להווה ולעתיד הקרוב והרחוק.

ייעוץ נכון וליווי מקצועי מתאים, לפני ביצוע פעולות שעשוי להיות להן השלכות כלכליות ואחרות, משמעותיות והרות גורל, משמשים למעשה כפוליסת ביטוח ללקוח, בעלות שולית לעומת עלות הנכס המבוטח.

לכן עליך להחליט אם הינך מנהל את כל ההליך/ההתקשרות/העסקה/ לבדך ולוקח את מלא האחריות לתוצאות שתבאנה, או שהינך פונה למומחה מתאים, רואה חשבון, עורך דין, כלכלן, שמאי או כל מומחה מתאים אחר ומבטח את הפעילות המתוכננת באמצעותו.